Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde internet siteleri kurumlar ve kişiler için bir ihtiyaç halini almıştır. Özellikle kurumların bir internet sitesine sahip olmaları gerekiyor. Ancak sitenin yapımıyla her şey tamam zannediliyor. Oysa ki insanlar ve arama motorları güncel siteleri tercih ederler. Uzun yıllar yeniliksiz bir halde olan siteyi insanlar bir kez daha neden ziyaret etsinler?

Yeni bir ürün ortaya çıkardınız diyelim. Ancak bu ürünü henüz kimse bilmiyor. İnternet sitenize bu ürünü ekleyerek mevcut ve potansiyel müşterilerinize onu tanıtmak oldukça kolay ve hızlı olacaktır. Ayrıca sitenizi güncel tutarak arama motorlarında üst sıralarda olmak mümkün. Başta Google olmak üzere birçok arama motoru, güncel olan siteleri güncel olmayan rakiplerinin üzerine taşımaktadır.

Bunlar dışında; sitenizin yıl boyu teknik kontrollerinin yapılması, sistem güncelliğinin sağlanması ve güncelliğe göre veritabanının yedeklenmesi önem arz eden konulardır. Bu işlemlerin yapılmadığı internet siteleri siber saldırılara açık hale gelebilir.

internetsitesi.info olarak bu konuda internet sitesini hazırladığımız müşterilerimize yıllık danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sitenizin 1 yıl boyunca tüm ihtiyaçlarıyla ilgileniyoruz. İletişim için tıklayınız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön