Web Tasarım Danışmanlığı

İnternet çağının en önemli ögeleri web siteleridir. İnternetin dünya çapında yayılmaya başladığı 1990’lı yıllardan itibaren tasarlanan web site sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüzde birçok kurumsal ve kişisel web sitesi bulunmaktadır. Özellikle kurumların olmazsa olmazlarından biri haline geldiğini söyleyebiliriz. Web site tasarımı; bir şirketin kurulum aşamasında, vizyon ve markalaşma çalışması olarak ilk planlardan biri olmalıdır.

Şirketlerin vitrinleri artık sadece iş yerleri değil, aynı zamanda web siteleridir. İnternet sayfanızda her türlü bilgi ve görsele yer verebilirsiniz. Tanıtımınız için birçok özgün sayfa hazırlanır. Kurumsal web sitelerinde daha fazla bölüm yer alır. Bu bölümlerin başlıcalarını şu şekilde sıralayabiliriz; Şirket bilgileri, tarihçe, ürün bilgileri ve fotoğrafları, haberler, kampanyalar ve iletişim bilgileridir. Bunların bölümlerin çoğunluğu olmazsa olmazlardır.

Web siteleri; çağımızda şirketlerin ve işletmelerin kurumsal yüzlerini ortaya koyan en önemli iletişim araçlarından biridir. Bunun yanı sıra, yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmak için en kolay yoldur. Günümüzde 7,5 milyar kişiyi bulan dünya nüfusunun, 4 milyar kişisi internet kullanıcısıdır. Bu oran dünya nüfusunun yaklaşık olarak %54’üne tekabül eder. Normal şartlarda bu potansiyele ulaşmak oldukça zor, internet aracılığıyla daha kolaydır.

Doğru bir biçimde planlanmış ve tasarlanmış bir web sitesiyle, ülkemizdeki veya tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinize ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Sahip olacağınız bir web sitesi sayesinde ulaşabileceğiniz unsurları sıralaması şöyledir; yeni müşterileri, yeni pazarlar, yeni çalışanlar, yeni teknolojiler ve sektörsel gelişmelerdir. Rakiplerinizle rekabet edebilmek için, kullanışlı ve arama motorlarında yükselmiş bir sayfa oldukça önemlidir. İtibarlı ve sektörel kelimelerde rakibinin üzerine yer alan web sitesi, potansiyel müşteriyi kazanmanızı sağlar.

Sarp Bilişim olarak, mevcut veya potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için Web Tasarım Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Sanal vitrininizi oluşturmak için öncelikle sektörünüzü ve şirketinizi inceleyip, önemli olabilecek detayları değerlendiriyoruz. Sonrasında da siteniz için en uygun renkleri ve tasarımı ortaya çıkarıyoruz. Bunun yanı sıra kullanılacak görselleri ve menüleri özenle seçip bunları özgün yazılarla destekliyoruz. Bu süreçte sizlerin düşünceleri de, web sitesi için önem teşkil etmektedir. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Danışmanlığı
Başa dön